phone-2
ساعت کاری ایمن درب شرق
address-ind

درب مقاوم در برابر حریق اتاق سرور

دستگیره اتاق سرور

لیست عنوان مطالب

با پیشرفت تکنولوژی محل بایگانی اطلاعات در شرکتهای بزرگ از حالت کاغذی به کامپیوتری تغییر شکل داده است بهمین خاطر امنیت این مدل بایگانی به شدت اهمیت پیدا می کند و برای آن باید جایگاه خاصی به نام اتاق سرور در نظر گرفت که بطور کامل از هر جهت محافظت شود بنابراین بالطبع یکی از بخشهای مهم برای محافظت از اتاق سرور درب آن می باشد و امروزه درب ضد حریق یکی از الزامات دیتاسنتر یا اتاق ذخیره سازی داده در شرکت ها است.

 

درب ضد حریق اتاق سرور

همین وبسایتی که اکنون در حال مرور آن هستید اطلاعات خود را از طریق کابل های متصل به کامپیوترهای مجتمع شده در یک جایگاهی به نام دیتاسنتر ذخیره و به روز می کند ولی باید دانست این مرکز داده یا دیتاسنتر فقط متعلق به یک وبسایت نیست و سازمان های بسیاری همزمان اطلاعات خود را در آن ذخیره و فراخوانی می کنند پس ارزش و اهمیت اطلاعات ذخیره شده در دیتاسنتر به مراتب بالاست و این مکان نیازمند امنیت و محافظت دائم می باشد.

بسیاری از شرکت ها این زیرساخت ذخیره سازی را در یکی از اتاق های محیط کاری در نظر گرفته اند که رعایت پروتکل های حافظت و ایمنی از آتش نیز برای آن ضروری می باشد بنابراین تولید درب ضد حریق برای اتاق های سرور به این منظور کلید خورده است تا در عصر فناوری اطلاعات نسبت به حفظ و نگهداری اسناد الکترونیکی حساسیت بیشتری نشان دهیم تا در صورت بروز حوادث غیر مترقبه نگران از دست دادن این حجم از مستندات نباشیم.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
میانگین امتیاز 0 (از 0 نظر)
سوال و دیدگاه
8 پاسخ
  1. سلام برای دستگیره های اتاق سرور امکان همکاری با یک شرکت کامپیوتری براتون مقدور هست به نحوی که درصدی از فروش رو به ما اختصاص بدید ؟

    1. سلام شرایط همکاری بعنوان نمایندگی فروش درب ضد حریق یا دستگیره اتاق سرور را می توانید بصورت تلفنی از بخش فروش سوال بفرمایید.با هر کدام از تلفنهای ذیل سایت یا صفحه تماس می تونید ارتباط برقرار کنید. ممنون از پیامتون

    1. تنوع دستگیره های درب اتاق سرور بسیار بالاست اما عموماً این مدل دستگیره ها بصورت دیجیتالی، قابل برنامه ریزی و دارای رمز ورود هستند که مستلزم باطری گذاشتن داخل آن هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *