phone-2
ساعت کاری ایمن درب شرق
address-ind

یراق آلات درب ضد حریق چیست؟

یراق آلات درب ضد حریق

لیست عنوان مطالب

در زمان خرید درب ضد حریق باید به ‌خوبی یراق آلات درب را بشناسید. یراق آلات درب ضد حریق متنوع هستند و هر یک از آنها دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی می باشد. پیش از اینکه شما اقدام به خریداری انواع یراق آلات نمایید باید در مورد کارایی یراق آلات و کیفیتی که دارند اطمینان حاصل کنید و توجه داشته باشید که بیشتر یراق آلات مورد استفاده در بخش های متنوع درب های ضد حریق باید به صورت اصولی نصب شوند. نصب هر یک از انواع یراق آلات را بهتر است که کارشناسان و نصابان حرفه‌ ای انجام دهند زیرا زمان آتش‌ سوزی باید به راحتی بتوانید درب های ضد حریق را باز و بسته نمایید.

 

معرفی انواع یراق آلات درب ضد حریق

برخی از انواع یراق آلات درب ضد حریق که روی انواع درب های ضد حریق نصب می شود و دارای کارایی خاص و منحصر به فرد هستند عبارت است از :

1. دستگیره

زمانی که آتش‌ سوزی به صورت گسترده درون ساختمان به وجود بیاید می توانید به راحتی با استفاده از دستگیره آنتی پنیک از محیط ساختمان خارج شوید. تنها در صورتی قادر خواهید بود به راحتی از ساختمان خارج شوید که دستگیره های پنیک بار روی درب های ضد حریق وجود داشته باشد. این نمونه دستگیره ها با انواع دستگیره هایی که معمولی هستند و از جنس پلاستیکی می باشند متفاوت است. بعد از آتش سوزی ساختار سالم انواع دستگیره های آنتی پنیک را می توانید مشاهده کنید. دستگیره‌ های پنیک تنها روی درب های ضد حریق نصب می شوند که به دستگیره خروج اضطراری نیز شهرت دارند.

دستگیره آنتی پنیک

2. لولا

درب های ضد حریق دارای سه لولا می باشند. این ویژگی درب های ضد حریق یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌ های آنها به شمار می ‌رود. در واقع شما باید بدانید که درب های معمولی بسیاری از ساختمان ‌ها دو لولا بیشتر ندارند. لولای درب ضد حریق به صورت سه تایی می باشد تا باز و بسته شدن آنها بسیار آسان شود. یکی از مهمترین یراق آلات درب ضد حریق لولای آن می ‌باشد. لولای سوم که روی درب های ضد حریق نصب می گردد وزن زیاد درب را به خوبی تحمل می ‌کند. به همین دلیل شما به راحتی می توانید درب ها را باز و بسته کنید. در صورتی که این نمونه یراق آلات برای درب های ضد حریق مورد استفاده قرار نگیرند ممکن است در حین آتش سوزی نتوانید از ساختمان خارج شوید و خودتان را نجات دهید.

 

3. دودبند

نوارهای دودبند یکی دیگر از یراق آلاتی به شمار می رود که روی درب های ضد حریق نصب می گردد. نوارهای دودبند از خروج گازهایی که نشات گرفته از آتش سوزی می باشد جلوگیری می کنند. همچنین وجود این نمونه نوارها در بدنه درب های ضد حریق موجب می گردد که درب‌ ها دارای حالت چسبندگی نشوند. اگر این نمونه یراق آلات روی درب های ضد حریق نصب نشود باید بدانید که شعله های آتش به خارج از خانه عبور پیدا خواهد کرد. خسارت‌ های مالی در صورت استفاده نکردن از دود بند روی درب های ضد حریق افزایش میابد. شما باید هر یک از انواع یراق آلات ضروری را روی درب های ضد حریق نصب کنید تا امنیت درب ها را افزایش دهید.

 

قیمت یراق آلات درب ضد حریق

هزینه ای که شما برای خریداری انواع یراق آلات درب های ضد حریق پرداخت می کنید به فاکتورهای متنوعی بستگی دارد. یکی از مهمترین فاکتورهایی که تعیین کننده قیمت یراق آلات درب های ضد حریق می باشد کیفیت آنها است. در صورتی که کیفیت یراق آلات مناسب باشد باید بدانید که قیمت آنها نیز تا حدودی بالاتر خواهد بود. شما برای خریداری انواع یراق آلات نصب شده روی درب های ضد حریق باید به خوبی در مورد کیفیت و ساختار یراق‌آلات اطلاعات بیشتری کسب نمایید. دقت داشته باشید که اگر یراق آلات درب های ضد حریق را از تولید کننده ای که فروش عمده یراق آلات را نیز انجام می دهد خریداری کنید می ‌توانید قیمت مناسب تری را جهت خرید یراق آلات پرداخت نمایید.

 

فروش درب ضد حریق اینترنتی

امروزه بسیاری از افراد انواع تجهیزات مورد استفاده روی درب های ساختمانی را به صورت اینترنتی سفارش می ‌دهند. به همین دلیل برای خرید یراق آلات درب ضد حریق نیز ترجیح خواهند داد که از طریق سایت های اینترنتی خرید یراق آلات را انجام دهند. اگر شما می خواهید خرید انواع یراق آلات درب های ضد حریق را به صورت اینترنتی انجام دهید می توانید با یک تماس تلفنی اقدام به سفارش نمایید. کارمندان بخش فروش به خوبی می توانند شما را برای خرید تمامی تجهیزات راهنمایی کنند تا بهترین و با کیفیت ترین نمونه های تجهیزات را خریداری نمایید. حتما در مورد ضمانت و کیفیت کالا از نمایندگان ایمن درب نیز سوال کنید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
میانگین امتیاز 2 (از 1 نظر)
سوال و دیدگاه
2 پاسخ
    1. سلام نمایندگی درب ضد حریق اعطا میشه لطفاً از طریق لینک اعطای نمایندگی مشخصات محل کارتون رو ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *