phone-2
ساعت کاری ایمن درب شرق
address-ind

درب ضد حریق دکوراتیو ، ایمنی همراه با زیبایی

درب ضد حریق دکوراتیو

لیست عنوان مطالب

وقتی فناوری روز را برای خدمت به ایمنی و زیبایی ساختمان به کار می بریم حاصل آن درب ضد حریق دکوراتیو می شود، دکوراتیو (Decorative) در لغت به معنی تزیینی ولی در عمل به طرح هایی گفته می شود که امروزه در ورودی بسیاری از مکان ها زیبایی آنرا می توانید مشاهده نمایید. درب اتاق خواب، درب ورودی آپارتمان، درب ورودی حیاط و …. با توجه به ضخامت نازکی که پوشش های دکوراتیو دارا هستند روی هر سطحی اعم از فلز یا چوب قابلیت اجرا دارند بنابراین شرکت ایمن درب شرق نیز از پوشش دکوراتیو برای تنوع محصول خود استفاده نموده ولی با این تفاوت که مقاوم در برابر آتش سوزی هستند.

 

درب ضد حریق دکوراتیو

امروزه اصل اول در ساخت یک بنا، طراحی بیرونی و داخلی ساختمان است زیرا با افزایش جمعیت و بالطبع افزایش سلیقه هایی رو برو هستیم که هر کدام از آنها به دنبال زیبایی و جذابیت ساختمان خود هستند پس نمی توان صرفا چند نمونه محصول محدود را تولید و عرضه کرد بلکه باید آمادگی و توانایی این وجود داشته باشد که حتی طرح ذهنی افراد را پیاده سازی نموده و تحویل دهیم. درب ضد حریق دکوراتیو همانگونه که از اسمش پیداست برای مکانها و بناهایی است که زیبایی شاخص اصلی در طراحی ظاهریی آنجاست بدون اینکه ذره ای از مقاومت درب ضد حریق کاسته شود. شرکت ایمن درب شرق نیز با تولید انواع درب ضد حریق دکوراتیو تلاش نموده تا مجموعه ای از تنوع و زیبایی را در کنار آسایش و امنیت همراه با کسب استانداردهای مختلف با افتخار به مشتریان خود ارائه نماید.

 

تفاوت درب ضد سرقت با درب ضد حریق دکوراتیو

اگر امکان اجرای طرح های دکوراتیو بر روی درب ضد حریق وجود نداشت به راحتی می توانستیم تفاوت بین درب ضد سرقت را با آن تشخیص دهیم اما بدلیل وجود طرح های دکوراتیو متنوع که اکنون بر روی درب ضد حریق اجرا می شود تقریبا تفاوت درب ضد سرقت با درب ضد حریق دکوراتیو سخت شده است زیرا تقریبا تنها در یک قسمت تفاوت وجود دارد و آن هم قفل درب ضد سرقت است که بدلیل ماهیت جلوگیری از سرقت دارای چندین لایه مختلف می باشد.

 

ارزش ساختمان با محکم کاری بیشتر می شود

از قدیم گفته اند سر از محکم کاری درد نمی کند ولی این بار باید گفت ساختمان با محکم کاری ارزش پیدا می کند زیرا کافی است هنگام فروش آپارتمان به خریدار بگویید این ساختمان با استفاده از درب های ضد حریق دکوراتیو محافظت می شود و در مورد مزیت های این درب ها اطلاعات کافی در اختیار مشتری قرار دهید مطمئناً در ذهن خلاق هر فردی این مطلب خطور می کند که تا چه اندازه تیم سازنده این بنا دور اندیش بوده است که برای راحتی و آسایش حتی در هنگام حوادث غیر مترقبه نیز چاره جویی نموده است.

 

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
میانگین امتیاز 5 (از 1 نظر)
سوال و دیدگاه
2 پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *