phone-2
ساعت کاری ایمن درب شرق
address-ind

مزیت باز شدن درب ضد حریق از دو جهت همراه با نمایش تصویری آن

در ضد حریق دو طرف بازشو

لیست عنوان مطالب

یکی از دغدغه های مشتریان هنگام خرید درب ضد حریق مربوط به انتخاب سمت باز شدن درب است چرا که همه ساختمان ها به یک شکل نیستند، برخی باید لولای درب، سمت راست باشد و برخی سمت چپ باشد! اما خبر خوب اینکه تمامی تولیدات ایمن درب شرق طوری طراحی شده است که قابلیت استفاده در دو سمت چپ و راست را داراست فقط کافی است 180 درجه درب را بچرخانید تا سمت نصب درب و جهت باز شدن آن تغییر کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا جزئیات بیشتری از این مزیت بصورت تصویری ارائه نماییم.

بازشدن در ضد حریق به سمت چپ

در حالت عادی لولای دربهای ایمن درب شرق در سمت راست قرار گرفته است بنابراین جهت باز شدن درب نیز به سمت راست می باشد اما در صورتیکه محل قرار گیری درب در ساختمان در سمت چپ و جهت باز شدن را بخواهید سمت چپ قرار دهید کافی است طبق تصویر درب را بهمراه چهارچوب آن به سمت چپ 180 درجه به راحتی بچرخانید تا بتوانید در ضد حریق را به سمت چپ باز کنید. فقط به جهت محکم کاری یک تغییر کوچک در لولای درب باید صورت گیرد که در ادامه آنرا بطور کامل توضیح می دهیم.

باز شدن درب ضد حریق به سمت چپ
جهت چرخاندن در ضد حریق برای باز شدن به سمت چپ

 

تنظیم لولا هنگام چرخاندان درب به سمت چپ

همانگونه که قبلا توضیح داده شد قابلیت چرخیدن درب های ایمن درب شرق به سادگی و صرفا با یک چرخش 180 درجه ای صورت میگیرد اما نکته حائز اهمیت پس از چرخاندن درب به سمت دیگر پیم های لولای درب است. درب تولید شده در کارخانه ایمن درب شرق برای پایداری و استحکام دارای 3 لولا می باشد که هر کدام از آنها دارای یک پیم قوی است بنابراین حتما رعایت اینکه نکته ضروری است پس از چرخاندن 180 درجه ای درب ضد حریق جهت و سمت فرو رفتن پیم تغییر می کند و باید دقت نمایید ته پیمها در قسمت بالای لولا باشند تا در هنگام بازو بسته شدن از جای خود خارج نشوند.

جهت چرخاندن درب ضد حریق برای باز شدن به سمت راست
در ضد حریق برای باز شدن به هر دو سمت قابلیت چرخاندن دارد

 

چگونه درب ضد حریق از دو جهت نصب می شود ؟

پاسخ به این سوال مربوط به طراحی این درب قبل از شروع به تولید است تا تمام اجزای آن بصورت قرینه هم نصب شود و این امر نیازمند دقت بسیار بالا در هنگام تولید آن می باشد که کارکنان خط تولید به جهت کیفیت و دوام این نکات را بطور کامل رعایت می کنند

 

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
میانگین امتیاز 0 (از 0 نظر)
سوال و دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *