phone-2
ساعت کاری ایمن درب شرق
address-ind

آتش‌نشان ایلام در قالب طرح نهضت ملی مسکن می‌توانند صاحب مسکن شوند

لیست عنوان مطالب

 

به گزارش خبرنگار مهر، سعید هژبری صبح شنبه درمراسم گرامیداشت «روز ملی ایمنی و حریق‌نشانی» اظهار کرد: حریق‌نشانان، ایثارگران عاشقی هستند که در میان شعله‌های حریق ققنوس‌وار برای حفظ جان و مال شهروندان تلاش می‌کنند.

وی نقش حریق‌نشانان در برگزاری کنگره اربعین را بسیار پُررنگ و مهم دانست و گفت: حریق‌نشانان علاوه بر ماموریت ذاتی خود، با آب‌پاشی و تلطیف هوای نقطه صفر مرزی نقش مهمی در پیشگیری از بحران و گرمازدگی زائران داشتند.

معاون استاندار ایلام ادامه داد: حریق‌نشانان ایلامی نگران موضوع مسکن نباشند زیرا این عزیزان می‌توانند در قالب طرح نهضت ملی مسکن و همچنین طرح جوانی جمعیت صاحب مسکن شوند.

هژبری خاطرنشان کرد: در صورتی که شهرداری زمین مورد نیاز برای ایجاد ایستگاه جدید حریق‌نشانی در شهر ایلام را تامین کند، آماده‌ی ساخت ایستگاه جدید در مرکز استان هستیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام در بخش دیگری از سخنان خود برگزاری کنگره اربعین را محور همدلی و وحدت دانست و افزود: نیروهای مردمی و نظامی، دستگاه‌های اجرایی، رسانه‌ها، شهرداری‌ها و دهیاری‌ها همه پای کار بودند و این اربعین باشکوه را خلق کردند که خوشبختانه مورد رضایت مقام معظم رهبری قرار گرفت.

معاون استاندار ایلام با بیان اینکه در مسیر ایلام به مهران فقط یک مورد تصادف منجر به فوت در ایام اربعین به ثبت رسید که آن هم ناشی از خواب‌آلودگی راننده بود، تصریح کرد: اقدامات انجام شده در حوزه زیرساخت‌های استان، کاهش ۴۰ درصدی تلفات رانندگی را در پی داشت.

هژبری تاکید کرد: ایجاد زیرساخت‌های اربعین فقط منحصر به مهران نیست و در تمام شهرستان‌های استان زیرساخت‌های عملیاتی اربعین ایجاد شده و یا در حال انجام است.

لینک منبع

[ad_2]

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
میانگین امتیاز 0 (از 0 نظر)
سوال و دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *