phone-2
ساعت کاری ایمن درب شرق
address-ind

پشتیبانی هلال احمر از نیروهای مردمی در آتش سوزی مراتع هرسین

لیست عنوان مطالب

 

محمدباقر محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به دنبال گزارشی مبنی بر آتش سوزی جنگل و مراتع روستاهای بالندار و چنار از توابع پل‌چهر شهرستان هرسین تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان هرسین برای پشتیبانی به محل آتش‌سوزی اعزام شدند.

وی افزود: نجاتگران جمعیت هلال احمر طی عملیاتی که بیش از پنج ساعت به طول انجامید با همکاری عوامل اداره منابع طبیعی به مهار آتش پرداختند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: عوامل امدادی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه علاوه بر کمک رسانی در امر خاموش سازی آتش و توزیع آب معدنی در بین نیروهای مردمی برای یک مصدوم که از ناحیه دست دچار سوختگی شده بود اقدامات پیش بیمارستانی و کمک‌های اولیه انجام شد.

درب ضد حریق دکوراتیو

زیبایی و ایمنی دو شاخص درانتخاب تجهیزاتی است که نزدیکترین فاصله به ما و حوادث اطراف ما را دارند و مانند زدن یک تیر به دو نشان هستند بنابراین زمانیکه از یک درب ضد حریق آنهم از نوع دکوراتیو و مدرن استفاده می کنید علاوه بر زیبایی که حتی طرح ذهنی مورد نظر خود را می توانید سفارش دهید و ایمن درب آنرا پیاده سازی کند اما امنیتی پایدار در برابر حریق آسایش شما را تضمین می کند که هم مانع آتش و دود است و هم در مواقع بروز حوادث با دستگیره آنتی پنیک موجود روی آن بدون نگرانی از قفل شدن و صرفاً با لمس دستگیره میتوانید آنرا باز کنید و از گزند خطرات احتمالی ایمن بمانید.

لینک منبع

امتیاز post
سوال و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *